Menu

Sposoby na mocniejszy wzwód

14 marca 2015 - problemy z potencją
Sposoby na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszy wzwód

Znanych jest parę łatwych metod, pozwalających uzyskać mocniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem dostatecznie silna albo jeżeli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu znajdziesz parę rad dla siebie.

Przedstawiamy ci parę nieskomplikowany rad, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co za tym idzie, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady bez wątpienia ci się przydadzą!

Palenie surowo wzbronione

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do znacznego kamagra w zelu zmniejszenia rozmiarów twojego penisa i jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Powoli oraz stopniowo powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w ludzkim układzie krwionośnym, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, iż zmniejsza się transport krwi do penisa podczas stosunku. Jeżeli do chwili obecnej nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadmiar tłuszczu w twoim ciele to fatalna sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz spalić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza obniżoną zdolność erekcji. Jeśli jesteś grubasem to masz też skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się również do schorzeń naczyń krwionośnych. Ten stan może również wpływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może kamagra zel być zwolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubym z miękkim penisem – zadbaj o swoją wagę.