Menu

Moda która nas otacza

28 maja 2015 - Bez kategorii

Nadwaga, w szczególności wśród pań, w żadnym razie nie jest czymś wskazanym – przecież praktycznie każda przedstawicielka płci pięknej pragnie wyglądać bardzo atrakcyjnie. Byłoby najdogodniej, gdyby ukrywanie wagi przy pomocy odzieży nie miało w żadnym wypadku miejsca, przecież lepsza możliwość to zabranie się wreszcie za własną osobę, zgubienie ponadlimitowych kilogramów, ale to zapewne jasne, że nie we wszystkich przypadkach jest to realne. Dlatego też bez wątpienia należy starać się ubierać w taki sposób, aby nie pokazywać tłuszczyku na udach, dużych pośladków bądź wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-159.html

Najważniejsza rzecz to luźne wdzianka, które nie przylegają do określonych części ciała. Najróżniejsze obcisłe bluzki czy spódnice wyglądają naprawdę seksownie, ale tylko wtedy, gdy sylwetka jest zbliżona do ideału. Naturalnie istnieje wiele pań bez niepotrzebnych kompleksów, które zwykły ubierać się tak jak tego chcą, lecz w tym momencie trzeba się skupić na tych paniach, które może nawet nie są zakompleksione, co po prostu nie chcą wszystkiego pokazywać. Czyli na jakiś czas trzeba schować bardzo głęboko w szafie obcisłe ubrania, ponieważ nie będą raczej nam potrzebne w nieodległym czasie.

Wielokolorowe ubrania to również wspaniały pomysł. No co jak co, lecz brązowa spódnica, czarne buty oraz przykładowo biała bluzka autentycznie nie są dobrą kombinacją, bo najzwyczajniej w świecie powodują w każdym przypadku nieinteresujący efekt. Tzn. prezentujemy się dużo grubiej niźli jest to w realnym świecie. W przypadku butów nie liczy się tyle kolor, co najzwyczajniej w świecie obcas. A więc należy unikać sandałów, obuwia na niskiej podeszwie – zabierają nam niejako centymetry, to na dodatek znacznie pogrubiają. Dużo bardziej odpowiednie są http://love-love24.com.pl
w przypadku naszej osoby buty na obcasie.