Menu

Untoxin – Czujesz się wciąż wykończony i niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Spróbuj Untoxin!

30 sierpnia 2018 - Bez kategorii

Untoxin to suplement diety w istoty kapsułek. Materiał ten przeznaczony jest do brania w momentach prania oraz detoksykacji organizmu ze trujących substancji, których nagromadzenie pewno żyć efektem stosowania niewłaściwej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Przemieszcza się zatem na zdrowe przyspieszenie tempa przemiany materii. W wyniku przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji wagi ciała. 

Ponadto składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji spokojnej i wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wpływają na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we naturze, co przemieszcza się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Kapsułki należy korzystać w trakcie albo po posiłku, popijając sporą miarą wody. 

Pierwsze efekty stosowania preparatu Untoxin można zaobserwować zaraz po siedmiu dniach od przygotowania jego używania. 

Należy dbać o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest alergię na każdy jego element.

Suplementy diety winnym być pozostawiane w temperaturze domowej w forma niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed słońcem oraz leczeniem wilgoci. Produkt dany stanowi dla kobiet odpowiedzialnych. Suplement diety nie może żyć łączony jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

Derminax promocja

Follixin