Menu

Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość dam do szaleństwa.

7 listopada 2018 - Bez kategorii

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja żona nie stanowiła w wszyscy zaspokojona? Kobiety chcą więcej czasu, by czuć kompletną satysfakcja z stosunku oraz zostać orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co wiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, że to nie problem, co sam wiesz, iż nie udało Ci się jej w duzi zaspokoić. Jeżeli zdarza Ciż się co zwłaszcza, ona potrafi w tyle stracić cierpliwość.

Długi seks rodzi się być kluczem do dobrego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie także Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym koleżankom, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele jest możliwość, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze własną partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą poznać do historii.

Formuła Climax Control może wykonać, że będziesz w kształcie dłużej uprawiać sex niż przed rozpoczęciem terapii. Ten dodatkowy czas nasza okazję zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to szybko tylko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uznawał zdolność kontynuowania zabawy (gdy zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Możesz nim sterować. Teraz nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić sex tak długo jak marzy o tym Twoja kobieta.

Climax Control

derminax

femmax