Menu

Flexin 500 – Wylecz ból stawów i odzyskaj pełną sprawność dzięki innowacyjnej formule!

7 listopada 2018 - Bez kategorii

Suplement diety Flexin 500 kojarzony istnieje na ból stawów.

Ma postać pigułek. Preparat ten wspomaga odbudowę chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo a jest robienie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed wykorzystaniem na produkt normalnego funkcjonowania. Ponadto Flexin 500 poprawia zdolność przesuwania się plus stanowi zalecany osobom, które są niewiele ruchu m.in. przez siedzący sposób życia, przekroczyły 45 rok bycia oraz chcą ochrony stawów, doznały urazu stawów i wciąż towarzyszy im żałuj, uprawiają sport oraz co wewnątrz tym chodzi ich stawy są nadmiernie obciążone oraz muszą regeneracji.

W składzie preparatu Flexin 500 znajdują się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), sok z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 zwraca się z żelatyny i wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno przenosić się tak, jak zalecił lekarz czy zgodnie z poradami widocznymi na reklamie.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do spożycia w procesie dnia to 3 razy dziennie po 1 pigułce w trakcie posiłku, popijane wielką kwotą wody.

Przeciwwskazania:

Przed użyciem preparatu należy poznać się z myślą ulotki dobraną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą czy farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na wolny składnik suplementu. Flexin 500 należy przechowywać w środowisku ważnym dla niemowląt. Przed zażyciem należy zobaczyć datę sile na opakowaniu. Nie należy przekraczać zapraszanej do spożycia w porządku dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie potrafią być przydatne jako zamiennik zróżnicowanej diety.

flexin 500

Flexin500

Goji Berry 500