Menu

Follixin – absolutny gigant wśród środków na włosy! Wypróbuj juz dzisiaj!

8 listopada 2018 - Bez kategorii

Łysienie jest problemem wielu mężczyzn, nie tylko w dawniejszym wieku. Czasami wywiad z grupą włosów pojawia się i u pań oraz dość nie są to znakomite przypadki. Follixin jest suplementem diety przeznaczonym przede wszystkim dla mężczyzn, natomiast nie posiada żadnych przeciwwskazań mówiących, iż nie mogą spośród niego przyjmować i osoby. Jego skład został tak dobrany, że pracuje na układ holistycznie poprzez zmienianie sposobu bycia kilku procesów, co łącznie przemieszcza się nie zatem na indywidualną ochronę przed wypadaniem włosów, lecz również bardzo poprawia jakość włosów. 

Przyczyny wypadania włosów zwalczane przez Follixin

Najważniejszą przyczyną wypadania włosów jest wiek. Z biegiem lat procesy metaboliczne wchodzące w skórze głowy wydają się coraz mniej funkcjonalne, przez co organizm nie radzi sobie z zdrowym odżywianiem cebulek włosowych. Naturalną konsekwencja takiego stanu rzeczy jest początkowo kładzenie się włosów, utrata przez nie połysku i łamliwość, co w krótkim czasie obraca się po nisku w wypadanie włosów. Proces z czasem robi zaś w mieszkanie traconych włosów nowe włosy wyrastają w wiele niższym zakresie. Owłosienie głowy robi się najpierw rzadkie, potem niepełne, oraz na boku pozostajemy bez włosów a nie ma już powrotu do stanu przed początkiem łysienia. 

Follixin oparty jest o własne wyciągi roślinne oraz kompleks witamin, wpływających pozytywnie na włosy.

BioactiveHairRegrowth Blend; sok ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) 19% związków krzemowych; sok z pokrzywy (Urtica dioica); hydrolizowany kolagen; l-cysteina; kwas askorbinowy( witamina C); cynk; witamina E; niacyna; kwas pantotenowy; witamina B6; witamina B2; witamina B1miedź; kwas foliowy; biotyna; witamina B12

Jak większość suplementów diety, Follixin należy stosować bezpośrednio przed posiłkiem, i dużo w jego trakcie. Spożycie ogromnej sumy płynów zaraz po połknięciu pigułki jest wyjątkowo wartościowe.

W zwykłej terapii należy stosować dwie kapsułki dziennie przy różnych posiłkach. Najlepiej po jakiejś przy kolacji oraz przy śniadaniu. Doskonałe efekty terapii można zauważyć po jakiś 3 tygodniach z przyjęcia pierwszej kapsułki. Przyjmowanie większych dawek preparatu nie stanowi w kształcie powiększyć aktywności suplementu.

Flexin-500

Goji-Berry 500

Flexin 500