Menu

Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze odrzuć smutki, niezadowolenia oraz niepowodzenia.

16 listopada 2018 - Bez kategorii

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi pewnym z najkorzystniejszych i najczęściej praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego skuteczność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma znaczącą symbolikę: czerń odpycha zło oraz nieszczęścia, biel wzmacnia dobro i przyciąga pozytywną energię.

Świeca prowadzona jest ręcznie z zdrowego wosku, posiada knot nasączony olejkami i olejkami z szczególnie skutecznych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału konieczna jest więcej odpowiednia formuła, która stanowiła wykorzystywana tylko w starożytności; to specyficzne zaklęcie ochronne, które jest zabezpieczać przed szkodliwą energią z zewnątrz, zniszczeniami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia jest robienie wielowymiarowe. Nie wyłącznie chroni przed zniszczeniem i oczyszcza, lecz jednocześnie unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa istotną pozycję w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha oraz wyciszenia umysłu, co we tym świecie jest znacznie ważne. Jednak sam proces odprawiania ceremoniału wymaga jedynie kilku przygotowań: odpowiedniego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, które potrafiły rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Następnie potrzeba tylko skoncentrować się na punktu, jaki pragniemy osiągnąć dzięki rytuałowi oraz spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic

KankustaDuo

KneeActive Plus