Menu

Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

18 listopada 2018 - Bez kategorii

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych olejków roślinnych i dobrodziejstwo płynące z dużych elementów wzmacniających, które spotykają się w tym serum sprawiają, że tylko po pierwszej aplikacji że i odczuć różnicę. To idealna formuła, która łączy się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w odpowiednich proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To przecież wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 i związanych spośród nimi korzyści. Wyciągi z kiełków soi i pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży wysyła do skóry głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C i E efektywnie chroni włosy przed destrukcyjnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co jest niezbyty dowód iż warto zaczerpnąć z atutów tego środka osobiście.

Vivese Senso

ProEngine

Revitalum-Mind Plus

Vivese Senso Duo