Menu

Marzyłeś o doskonałej sylwetce, natomiast niełatwo o taki efekt? Przetestuj innowacyjnych suplementów!

9 października 2019 - Bez kategorii

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zajmuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najdoskonalsze aktywne pierwiastki wydają Ci gwarancję, że Twój testosteron, na który tak trudno pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ skutki swoich treningów. Cerberus pozwala Ci stworzyć mięśnie ze stali oraz dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie wagi i energii jeszcze zupełnie nie istniałoby rzeczywiście przystępne oraz szybkie.
Cerberus

Gdy planujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że stoi enzym, aromataza, który kupi na zmianę androgenów (w obecnym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym ten znaczy to Twoim wrogiem. Cerberus jest efektywnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Sprawdzisz jak zmienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia rezultaty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu wzrostu we natur
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i podtrzymuje poziom testosteronu na dobrym stopniu. To wszystko bez końców ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj razem z środkiem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako młody chłopak dawał w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Okazało się, że ma skłonności do budowania swojej opinie. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad swoim ciałem i wyborem zdrowej diety nauczyły go jak właściwie dbać o siebie. Tę umiejętność przekazuje naszym podopiecznym.

Cerber to spory mityczny trzygłowy pies.
Cerberus by Somatodrol dopomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )